fbpx

Zarządzanie najmem-old

Kompleksowa opieka nad
wynajmowaną nieruchomością.

Wspieramy klientów inwestycyjnych w całym procesie obsługi najmu
mieszkania, domu lub przestrzeni użytkowej.

Reprezentujemy właścicieli, którzy pragną wynająć posiadaną przez siebie nieruchomość. Przejmujemy wszelkie obowiązki związane z poszukiwanem najemcy i obsługą wynajmu, gwarantując optymalny i stabilny dochód z inwestycji, jednocześnie ograniczając do niezbędnego minimum zaangażowanie klienta.

BEZPIECZNY ZYSK W TRZECH PROSTYCH KROKACH

ZAKRES USŁUGI ZARZĄDZANIA NAJMEM

Przejęcie lokalu

 • przygotowanie przewidywanej kalkulacji przychodów z najmu lokalu
 • skompletowanie dokumentacji dotyczącej lokalu
 • przygotowanie oferty marketingowej lokalu
 • opracowanie strategii poszukiwania najemcy
 • doradztwo odnośnie urządzenia i przygotowania lokalu do wynajmu
 • sporządzenie protokołu zdawczo-odbiorczego

Poszukiwanie najemcy

 • promowanie oferty najmu
 • prezentowanie lokalu potencjalnym najemcom
 • weryfikacja najemcy pod kątem finansowym i personalnym
 • przygotowywanie wzoru umowy najmu do akceptacji przez właściciela
 • podpisywanie umowy najmu z najemcą
 • przekazanie lokalu najemcy na podstawie protokołu zdawczo-odbiorczego

Obsługa najmu

 • przyjmowanie i weryfikacja wpłat od najemców oraz reagowanie na opóźnienia
 • rozliczanie opłat utrzymania nieruchomości
 • cykliczne wizyty kontrolne w lokalu
 • kontakt z najemcami również w sytuacjach awaryjnych
 • organizowanie koniecznych napraw i remontów
 • kontakt z właścicielem, cykliczne raportowanie

Z nami Twój majątek
jest bezpieczny.

Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalna kadra licencjonowanych zarządców są gwarancją bezproblemowego i optymalnego zysku z Twojej inwestycji w nieruchomość na wynajem.

Zero zmartwień i wysiłku

Konieczność stałej kontroli nad przebiegiem najmu – w tym nad terminowością opłat, stanem mieszkania czy organizacją napraw – kosztuje wymierną ilość czasu, pracy i wysiłku. Wybierając usługę zarządzania najmem w Resideo wykluczasz siebie z uciążliwych obowiązków i odpowiedzialności.

Optymalnie i bez przerw

Ze względu na specyfikę najmu lokalowego, który cechuje się okresową rotacją mieszkańców, przejmujemy na siebie obowiązki znalezienia nowego najemcy w przypadku wyprowadzki poprzedniego – nie pobierając za tą czynność dodatkowych opłat. Weryfikujemy każdego nowego najemcę pod kątem zdolności finansowych oraz wiarygodności zapewniając bezpieczeństwo Twoich zasobów.

Z ręką na pulsie

Podczas całego procesu poszukiwania i wyboru najemcy oraz zarządzania najmem otrzymujesz od nas raporty i sprawozdania, które weryfikują naszą pracę, jak również pozostawiają Tobie wybór w zakresie strategicznych decyzji odnośnie dalszego postępowania z wynajmowanym lokalem.

Bez drobnego druczku

Wierzymy, że prawdziwie partnerskie relacje buduje się przez transparentność i zaufanie. Cennik naszych usług jest niezwykle prosty i przejrzysty – w przypadku opłaty czynszowej do 1.000 PLN wynosi on 100 PLN, a powyżej tej kwoty czynszu – 10% jego wartości.
W przypadku czasowego braku najemcy nie pobieramy opłaty za nasze usługi. 
Opłata początkowa na starcie współpracy między Resideo a wynajmującym wynosi równowartość wysokości pierwszego czynszu.

SPRAWDŹ AKTUALNE OFERTY

NIERUCHOMOŚCI NA WYNAJEM

NASZE ODPOWIEDZI NA

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Dla kogo przeznaczona jest usługa zarządzania najmem?

Zarządzanie najmem to usługa która kierujemy do klientów posiadających mieszkania inwestycyjne, którzy pragną zaoszczędzić swój czas i zminimalizować wysiłek przy obsłudze najmu.

Jakie działania wchodzą w skład usługi?

Przeprowadzamy trzyetapowy proces usługowy, który rozpoczyna się przygotowaniem lokalu pod wynajem (zarówno w kwestiach formalnych jak również w zakresie jego urządzenia).

Następnie, zajmujemy się poszukiwaniem najemcy poprzez promocję oferty najmu i prezentację lokalu potencjalnym najemcom, których weryfikujemy pod kątem finansowym i personalnym. Z wybranymi przez Ciebie najemcami podpisujemy formalną umowę i przekazujemy lokal na podstawie protokołu zdawczo-odbiorczego.

Finalnie, podczas okresu aktywnego najmu zajmujemy się wszelkimi bieżącymi sprawami administracyjnymi – weryfikujemy wpłaty od najemców, a w razie konieczności przeprowadzamy procedurę windykacyjną, przeprowadzamy cykliczne wizyty kontrole oraz zarządzamy sytuacjami awaryjnymi i naprawami.

Przez cały proces usługowy mamy stały kontakt z właścicielem, raportując nasze działania i konsultując kluczowe decyzje.

Chcę rozpocząć inwestowanie w nieruchomości pod wynajem. Czy możecie wyszukać dla mnie mieszkanie z dobrym potencjałem inwestycyjnym?

Dla osób pragnących rozpocząć działalność inwestycyjną na rynku nieruchomości pod wynajem oferujemy kompleksową usługę zawierającą – oprócz pełnego zarządzania najmem – wyszukanie i pomoc w zakupie lokalu (z rynku wtórnego lub pierwotnego) atrakcyjnego z perspektywy przyszłego najemcy.

Co zyskuję wybierając waszą usługę?

Nasi klienci cenią sobie przede wszystkim wymierny zysk czasu. Dzięki nam nie są oni obarczeni koniecznością kontrolowania mieszkania i reagowania na typowe dla branży problemy – zaległości w opłatach, awarie i konserwacje oraz poszukiwania nowego najemcy w przypadku wyprowadzki poprzedniego.

W dodatku, dzięki wysoce wykwalifikowanej kadrze specjalistów z ponad 15 letnim doświadczeniem gwarantujemy naszym klientom bezpieczeństwo ich kapitału ulokowanego w nieruchomość, a także optymalny dochód z takiej inwestycji.

Ile kosztuje usługa zarządzania najmem?

Nasz przejrzysty i bezgwiazdkowy cennik kształtuje się następująco:

 • w przypadku miesięcznego czynszu do kwoty 1.000 PLN, opłata za usługę wynosi 100 PLN
 • powyżej kwoty 1.000 PLN czynszu, opłata za obsługę najmu wynosi 10% wartości miesięcznej opłaty czynszowej.

Opłata początkowa na starcie współpracy między Resideo a wynajmującym wynosi 1.000 PLN.

W okresie przejściowym między wyprowadzką jednego najemcy, a poszukiwaniem i wprowadzeniem kolejnego, nie pobieramy jakichkolwiek opłat za usługę. Ponadto, wszelkie koszty związane z poszukiwaniem nowego najemcy również są po naszej stronie.

KONTAKT W SPRAWIE ZARZĄDZANIA NAJMEM

POROZMAWIAJMY O TWOICH POTRZEBACH

Szanowni Państwo, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami zarządzania najmem. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości związane z aktualnie wykonywaną dla Państwa usługą lub zapytaniem ofertowym.

najem-kontakt-image

Jacek Kruszona

Obsługa najmu

Telefon: +48 600 226 321 Email: j.kruszona@resideo-zarzadzanie.pl
new-contact

Paula Bieganek

Obsługa najmu

Telefon: +48 784 952 279 Email: p.bieganek@resideo-zarzadzanie.pl
new-contact

Marlena Ficner

Księgowa obsługi najmu

Telefon: +48 61 670 56 70 Email: m.ficner@resideo-zarzadzanie.pl

W sprawie zapytań ogólnych prosimy o wiadomość poprzez poniższy formularz kontaktowy lub pod numerem telefonu +48 61 670 5 670.