fbpx

Zarządzanie najmem mieszkania Poznań – Obsługa najmu Poznań

Potrzebujecie Państwo pomocy w zarządzaniu nieruchomościami? Poszukujecie doradztwa w zakresie sprzedaży nieruchomości, wsparcia dla wspólnot mieszkaniowych, a może interesuje Was zarządzane najmem mieszkania na terenie Poznania i okolic? Resideo dynamicznie działa już od 15 lat i specjalizuje się w świadczeniu różnorakich usług związanych z komercyjnymi i mieszkaniowymi nieruchomościami.

Wieloletnie doświadczenie

Usługi świadczone przez wykwalifikowanych specjalistów pracujących w Resideo to wynik wieloletniego zdobywania doświadczeń oraz śledzenia światowych trendów wyznaczających nowe rozwiązania w obszarze zarządzania nieruchomościami. Nasza firma oferuje najwyższej jakości usługi, dostosowane do indywidualnych potrzeb i modyfikowane zgodnie z życzeniami klientów. Płynny i otwarty dialog na linii Resideo – klienci to klucz do efektywnego, sprawnego działania. Dzięki zrozumieniu potrzeb klientów i nieustannemu poszerzaniu wiedzy, jesteśmy w stanie dostosować innowacyjne rozwiązania do Państwa wymagań i opracować satysfakcjonujący plan działania.

Zarządzanie najmem mieszkania – Poznań i okolice

Siedziba Resideo znajduje się w Poznaniu i to właśnie na terenie stolicy Wielkopolski oraz okolicznych miast skupiamy nasze działania. Pozwala nam to na przygotowanie dopracowanej oferty powstałej na bazie analiz specyfiki nieruchomości znajdujących się na terenie konkretnego województwa. Usługa zarządzania najmem jest jedną z propozycji, które kierujemy przede wszystkim do klientów będących w posiadaniu mieszkań inwestycyjnych. Cały proces przebiega według wyznaczonych wcześniej etapów. Rozpoczynamy od prac mających na celu przygotowanie lokalu do wynajmu – w tym przypadku niezbędne jest skompletowanie pełnej dokumentacji, wstępna ocena kwoty przychodu z najmu oraz opracowanie planu, który zainteresuje potencjalnego najemcę. Drugi etap w całości skupia się na poszukiwaniu nowego lokatora, czyli prezentacji lokalu, sprawdzeniu wiarygodności i wypłacalności przyszłego najemcy, sporządzeniu umowy (którą najpierw akceptuje właściciel) i wreszcie finalizacji transakcji, czyli podpisaniu umowy najmu oraz przekazaniu nieruchomości nowemu lokatorowi. Ostatnim etapem jest nadzór nad najmem, czyli weryfikacja terminowych płatności, wizyty kontrolne i troska o konieczne naprawy czy remonty.

Fachowa pomoc

Naszym celem jest pełna satysfakcja klientów. Ofertę przedstawiamy w prosty i klarowny sposób – dążymy do tego, by kontakt z potencjalnymi klientami był możliwie płynny i oparty na wzajemnym zrozumieniu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.