fbpx

Zarządzanie najmem mieszkania Swarzędz

Zarządzanie nieruchomościami to usługa coraz częściej realizowana przez profesjonalne firmy. Samodzielny nadzór nad nieruchomościami, zarówno mieszkaniowymi jak i komercyjnymi, jest niezwykle wymagającym zadaniem. Realizacją szeroko rozumianych usług z zakresu zarządzania nieruchomościami zajmujemy się od ponad 15 lat. Resideo to firma zlokalizowana w Poznaniu, ale działająca na terenie całego województwa i umożliwiająca tym samym dostęp do profesjonalnych usług mniejszym miastom – dzięki temu zarządzanie najmem mieszkania dostępne jest także dla mieszkańców Swarzędza i okolic.

Zakres działania

W Resideo zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi. W skład prowadzonych usług wchodzi m.in. property management, zarządzanie wspólnotami, zarządzanie i obsługa inwestycji deweloperskich oraz zarządzanie najmem mieszkania. Swarzędz, Pobiedziska, Szamotuły – zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy nie tylko mieszkańców Poznania, ale także pobliskich miast.

Dla klientów inwestycyjnych

Do tych z Państwa, którzy pragną wynająć dom, mieszkanie czy przestrzeń użytkową, kierujemy swoją ofertę z zakresu zarządzania najmem. Działamy jako pośrednik pomiędzy właścicielem lokalu a potencjalnym lokatorem – zajmujemy się więc wszelkimi formalnościami i przygotowujemy plan działania w oparciu o sugestie klienta. Nasza praca rozpoczyna się w momencie przejęcia lokalu – kompletujemy wszelkie dokumenty, formułujemy ofertę a także określamy profil potencjalnego najemcy. Zajmujemy się również prezentacją nieruchomości oraz skrupulatnym sprawdzeniem wiarygodności i finansowej płynności przyszłego lokatora. Do naszych obowiązków należy także przygotowanie wstępnej umowy i nadzór nad jej podpisaniem. Po przekazaniu lokalu najemcy zajmujemy się weryfikowaniem stanu lokalu, przyjmowaniem opłat i ewentualnymi interwencjami w przypadku spóźnionych płatności – pozostajemy także do dyspozycji lokatorów w przypadku sytuacji awaryjnych, wszelkiego rodzaju napraw czy niezbędnych remontów.

Fachowe wsparcie

W Resideo profesjonalizm łączymy z nieustannym zdobywaniem wiedzy. Nie satysfakcjonują nas gotowe rozwiązania – pragniemy zmieniać się wraz z nowymi trendami pojawiającymi się na międzynarodowym rynku. To pozwala nam na jeszcze efektywniejsze świadczenie usług i udoskonalenie oferty o nowe, innowacyjne narzędzia takie jak property management. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.