fbpx

Zarządzanie nieruchomościami Pobiedziska

Zarządzanie nieruchomościami w Pobiedziskach, wsparcie dla wspólnot w Poznaniu czy zarządzanie najmem w Swarzędzu – to tylko niektóre z usług, która można znaleźć w ofercie naszej firmy. Resideo to miejsce, w którym profesjonalizm łączy się z pasją – nadzór nad różnego rodzaju nieruchomościami to dla nas nie tylko element pracy, ale okazja do uzupełnienia zdobytej dotąd wiedzy.

Nowoczesne rozwiązania, czyli property management

Ponad 15-letni staż pracy pozwolił nam na wypracowanie unikalnych rozwiązań usprawniających działanie Resideo i wprowadzających jakość naszych usług na jeszcze wyższy poziom. W Resideo wierzymy w siłę tradycji połączonej z nowoczesnymi rozwiązaniami. Przy świadczeniu usług w zakresie zarządzania nieruchomościami nie sposób uniknąć działania według odgórnie ustalonych zasad. Działania te można jednak dowolnie profilować, co w naszej firmie umożliwia property management, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać szybką analizę stanu danej nieruchomości, a dodatkowo zoptymalizować koszty związane z konkretnymi usługami.

Siedziba firmy

Nasza firma zlokalizowana jest w Poznaniu i to właśnie tereny województwa wielkopolskiego są naszym docelowym obszarem działań. Znajdujące się w ofercie Resideo usługi nie są więc zarezerwowane dla poznaniaków, a dostępne dla szerszego grona zainteresowanych. Największą popularnością cieszy się zarządzanie wspólnotami, oferta stworzona z myślą o deweloperach czy zarządzanie nieruchomościami. Pobiedziska, Swarzędz i Szamotuły to zaledwie kilka przykładów miast znajdujących się poza stolicą Wielkopolski, a chętnie korzystających z naszej oferty.

Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zróżnicowane usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Pracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i większymi deweloperami . Przed rozpoczęciem współpracy zawsze rozmawiamy z potencjalnymi klientami – wstępna konsultacja pozwala na dokładniejsze zdefiniowanie oczekiwań, a naszym specjalistom umożliwia stworzenie precyzyjniejszego planu działania. Potencjalnym klientom proponujemy następujące usługi: zarządzanie i obsługa inwestycji deweloperskich, sprzedaż nieruchomości, zarządzanie najmem oraz zarządzanie wspólnotami.

Wzajemne zrozumienie

Nieustanne prowadzenie dialogu i bieżąca weryfikacja podejmowanych działań to jeden z fundamentów naszej obsługi klienta. Stawiamy przede wszystkim na komunikację – to ona pozwala na dokładne zrozumienie wzajemnych potrzeb i oczekiwań.