fbpx

Zarządzanie nieruchomościami Poznań

Osoby prywatne, jak i firmy deweloperskie działające na terenie Poznania i okolic zapraszamy do zapoznania się z ofertą Resideo. Nasza firma działa w branży nieruchomości już ponad 15 lat – zajmujemy się zarządzaniem zarówno nieruchomościami komercyjnymi, jak i mieszkaniowymi. Staramy się nieustannie podnosić jakość świadczonych usług, dlatego też chętnie korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, m.in. wygodnego sposobu komunikacji, Portalu Obsługi Klienta dostępnego 24/7, głosowania elektronicznego nad uchwałami, komunikatów, powiadomień e-mail i sms.

Zarządzanie nieruchomościami – Poznań i okolice

Głównym obszarem naszej działalności są tereny powiatu poznańskiego – to właśnie w stolicy Wielkopolski zlokalizowana jest siedziba naszej firmy. Nasze usługi dostępne są także dla mieszkańców pobliskich miast – dzięki skupieniu działań na mniejszym terenie jesteśmy w stanie dokładniej poznać wymagania i oczekiwania klientów z konkretnych lokalizacji. Umożliwia to lepsze sprecyzowanie oferty i dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb osób prywatnych bądź deweloperów.

Zakres usług

Decydując się na korzystanie z usług firmy, otrzymujecie Państwo możliwość wsparcia w zakresie zarządzana wspólnotami, sprzedaży nieruchomości, zarządzania najmem oraz zarządzania i obsługą inwestycji deweloperskich. Interdyscyplinarny zespół wykwalifikowanych specjalistów pomoże Państwu w dobraniu, odpowiednich do profilu nieruchomości, rozwiązań. Dzięki wdrożeniu w działanie naszej firmy usługi property management jesteśmy w stanie nie tylko dokonać efektywnej oceny obecnego stanu nieruchomości, ale także zoptymalizować koszty związane z jej prowadzeniem.

Wspólny dialog

Wierzymy, że efektywna praca i upragnione rezultaty to zasługa dynamicznego kontaktu pomiędzy klientami a Resideo. Zwracamy więc uwagę na sposób komunikacji – zawiłości związane z branżą nieruchomości przedstawiamy w zrozumiały sposób, a wszelkie wątpliwości czy sugestie poddajemy dokładnej analizie i uwzględniamy w opracowaniu strategii działania. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy poszukują profesjonalnego doradztwa w zakresie zarządzania nieruchomościami w Poznaniu i okolicznych miejscowościach.