fbpx

Zarządzanie nieruchomościami Swarzędz

Samodzielne zarządzanie nieruchomościami to zajęcie wymagające cierpliwości, czasowej elastyczności oraz doskonałego zorientowania na rynku branżowym. To właśnie z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości wsparcia osobom prywatnym, jak i deweloperom, powstała firma Resideo. Swoją działalność rozpoczęliśmy jako zarządcy nieruchomości nadzorujący jedynie kilka budynków w Swarzędzu, dziś współpracujemy z ponad trzema tysiącami mieszkańców zlokalizowanych na terenie powiatu poznańskiego.

Obszar działania

Dziś, po 15 latach zdobywania różnorodnych doświadczeń i wzbogacania wiedzy, możemy zaproponować Państwu szereg usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Swarzędz to jedynie jedno z wielu miast, w których dostępne są nasze usługi. Pomimo że siedziba firmy znajduje się w sercu Wielkopolski, a więc w Poznaniu, nie rezygnujemy ze wspierania klientów z mniejszych miejscowości. Zróżnicowana oferta oraz możliwość jej personalizacji dzięki wstępnej konsultacji ze specjalistami umożliwia dostosowanie świadczonych usług do Państwa indywidualnych potrzeb.

Oferta Resideo

Oferujemy kompleksowy nadzór nad nieruchomościami o profilu mieszkalnym oraz komercyjnym. Nasze usługi rozróżniamy w zależności od specyfiki potencjalnego klienta:

  1. Oferta skierowana do deweloperów, czyli nadzór nad nieruchomością już na etapie przekazania pierwszych lokali jej użytkownikom. Czuwamy nad prawidłowym przebiegiem prac, zajmujemy się kompletowaniem dokumentacji oraz organizacją spotkań wspólnotowych.
  2. Zarządzanie najmem – występujemy w roli pośrednika pomiędzy właścicielem a potencjalnym lokatorem. Zajmujemy się poszukiwaniem najemcy, prezentacją lokalu, czuwaniem nad terminowymi płatnościami oraz ewentualnymi naprawami czy remontami.
  3. Sprzedaż nieruchomości – pośredniczymy zarówno w sprzedaży, jak i kupnie nieruchomości. Oferujemy przygotowanie ogłoszeń, nadzór nad wizytami kupujących oraz wsparcie formalno-prawne.
  4.  Zarządzanie dla wspólnot czyli szereg usług mających na celu usprawnić codzienne funkcjonowanie wspólnot, m.in. prowadzenie dokumentacji, planowanie remontów i zapewnienie pomocy prawnej.

Wstępna konsultacja

Skrótowo przedstawiona działalność firmy to zaledwie zarys usług świadczonych przez Resideo. Najlepszym sposobem na poznanie naszej oferty jest bezpośredni kontakt – wykwalifikowani pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i opracują dostosowaną do potrzeb klienta strategię.