fbpx

Zarządzanie wspólnotami Pobiedziska

Resideo to firma skupiająca się na zarządzaniu mieszkaniowymi nieruchomościami – naszym klientom oferujemy szereg usług usprawniających prawidłowe funkcjonowanie nieruchomości oraz ich najemców. Na terenie powiatu poznańskiego działamy już ponad 15 lat – kilkunastoletni staż umożliwił nam zdobycie niezwykle ważnego doświadczenia, a także lepsze poznanie oczekiwań naszych klientów. W skład naszej oferty wchodzi m.in. zarządzanie na rzecz wspólnot realizowane na terenie Pobiedzisk i pozostałych wielkopolskich miejscowości.

Na czym polega obsługa wspólnot?

Pomoc dla wspólnot mieszkaniowych oferujemy już od początku działalności firmy. Interesują nas potrzeby i wymagania wspólnot, z którymi współpracujemy – dlatego też wzajemny kontakt traktujemy jako otwartą, dynamiczną relację. Zapewniamy wsparcie nie tylko w kwestii obsługi technicznej, ale zajmujemy się także bieżącymi kłopotami. Zwracamy uwagę na problemy administracyjne, wspólnie z mieszkańcami planujemy niezbędne remonty czy działania mające na celu podniesienie walorów estetycznych i użytkowych budynku. Zajmujemy się także stworzeniem portfela usługodawców zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców z uwzględnieniem zakresu i częstotliwości świadczonych usług. W zakres naszej działalności wchodzi również optymalizacja opłat, umiejętny dobór usługodawców, bieżąca kontrola realizacji zapisów umów usługodawców, współpraca z zarządami wspólnot oraz organizacja cyklicznych spotkań informacyjnych.

Dialog z mieszkańcami

Od kilku lat niezmiennie wsłuchujemy się w sugestie mieszkańców – to właśnie dlatego organizujemy regularne spotkania z zarządami. Zależy nam na płynnym dialogu i wspólnym działaniu – takie połączenie gwarantuje udaną współpracę. Naszym klientom oferujemy także udogodnienia takie jak darmowy Portal Obsługi Klienta, który umożliwia natychmiastowy kontakt z zarządcą czy wprowadza możliwość głosowania nad uchwałami online – do Państwa dyspozycji oddajemy także usługę płatności natychmiastowych.

Cennik

Wynagrodzenie pobierane za usługi Resideo nie jest stałe, zmienia się bowiem wraz ze specyfiką konkretnej nieruchomości. Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura w Zalasewie– chętnie zaproponujemy Państwo dogodne rozwiązanie z zakresu zarządzania nieruchomościami i przygotujemy wstępną wycenę planowanych działań.