fbpx

Zarządzanie wspólnotami Poznań

Profesjonalny zespół fachowców, posiadających wieloletnie doświadczenie w danej dziedzinie, a także wrażliwość na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów – to dwa podstawowe wyznaczniki działania firmy Resideo. Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami zarówno mieszkaniowymi, jak i komercyjnymi i działamy głównie na terenie Poznania oraz okolic.

Property management, czyli zakres usług

Property management to, obok fund management oraz asset management, jedna z najbardziej popularnych usług należąca do sektora zarządzania nieruchomościami. Pozwala na optymalizację kosztów związanych z prowadzeniem danej nieruchomości oraz szybką analizę jej obecnego stanu. Działając w ramach property management na terenie województwa wielkopolskiego, jesteśmy w stanie dostosować swoją ofertę do konkretnych wymagań klientów, a także z większą dokładnością zweryfikować rynek związany z zarządzaniem nieruchomościami. Doświadczenie zdobywamy działając nie tylko w sferze mieszkalnej, ale i użytkowej, dlatego też naszym klientom możemy zaproponować wszechstronną ofertę obejmującą sprzedaż nieruchomości, zarządzanie najmem, obsługę inwestycji deweloperskich oraz wsparcie dla wspólnot mieszkaniowych.

Zarządzanie wspólnotami

Kompleksowa oferta gwarantująca usługi z zakresu różnych sektorów zarządzania nieruchomościami wymaga równie szerokiej wiedzy i nieustannego podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Jednym z obszarów, w którym działamy już od kilkunastu lat, jest zarządzanie wspólnotami. Poznań i okoliczne miasta znajdujące się na terenie województwa wielkopolskiego, to obszary, na których aktualnie skupiamy swoją działalność. W ramach usług przeznaczonych dla wspólnot mieszkaniowych, zapewniamy prowadzenie dokumentacji technicznej, pomoc prawną, nadzór nad planowaniem i wdrażaniem modernizacji bądź remontów budynków oraz optymalizację budżetu w ramach property management. Fundamentalną zasadą współpracy z Resideo jest dialog. Komunikacja z klientem to jeden z najważniejszych elementów wpływających na jakość i efektywność współpracy – właśnie dlatego regularnie organizujemy spotkania, w trakcie których mieszkańcy przedstawiają swój punkt widzenia i zgłaszają potrzeby zmian. Dzięki współpracy z grupą Agrobex zapewniamy także niezbędne wsparcie techniczne, z którego można skorzystać dzwoniąc na całodobową infolinię.

Synteza potrzeb i możliwości

Wieloletnie zarządzanie wspólnotami w Poznaniu pozwoliło nam nie tylko na zdobycie doświadczenia, ale także umożliwiło wykreowanie specjalnej wrażliwości, dzięki której dostrzegamy nie tylko indywidualne potrzeby klienta, ale także możliwość zastosowania innowacyjnych technologii, pojawiających się na światowych rynkach. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej firmy i wstępnej konsultacji. W oparciu o Państwa wymagania oraz potrzeby, przygotujemy indywidualny plan działania.