fbpx

Zarządzanie wspólnotami Swarzędz

15 lat doświadczenia na polskim rynku nieruchomości sprawiło, że nasza firma wypracowała sobie solidną pozycję wśród konkurentów. W zakres działań Resideo wchodzi szeroko rozumiane zarządzanie nieruchomościami – swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz deweloperów, gdyż specjalizujemy się w nieruchomościach o typach komercyjnym i mieszkalnym.
Zarządzanie wspólnotami – Swarzędz i pozostałe miasta powiatu poznańskiego

Oferujemy Państwu następujące usługi:

  • zarządzanie dla wspólnot,
  • sprzedaż nieruchomości,
  • zarządzanie najmem,
  • konsultacja z deweloperem odnośnie zastosowania najlepszych pod względem użytkowym rozwiązań na nowo powstającej nieruchomości.

Wszystkie wymienione działania realizujemy na terenie województwa wielkopolskiego. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, ale chętnie nawiązujemy współpracę z klientami z okolicznych miejscowości. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne wsparcie coraz większej liczbie osób. Usługi takie jak zarządzanie wspólnotami będą więc dostępne również dla mieszkańców Swarzędza, Pobiedzisk, Szamotuł czy Śremu.

Całodobowe wsparcie

W ramach zarządzania wspólnotami zapewniamy Państwu nie tylko opracowanie profesjonalnego planu finansowego, kompleksową administrację, pomoc prawną czy nadzór nad ewentualnymi naprawami. Gwarantujemy przede wszystkim możliwość nieustannego dialogu – całodobowe centrum pomocy umożliwia szybki kontakt z zarządcą lub pogotowiem technicznym, a Portal Obsługi Klienta to znakomite źródło wiedzy dotyczącej danej wspólnoty, a także szybki sposób na uregulowanie należności finansowych.

Optymalizacja kosztów

Zakres i cena realizowanych usług są dostosowane do oczekiwań mieszkańców – oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług w połączeniu z atrakcyjną ceną. Działamy zgodnie z property management, zapewniając Państwu inteligentną optymalizację kosztów. Środkami wspólnoty dysponujemy w taki sposób, by wykorzystać je w możliwie najbardziej efektywny sposób.

Resideo – wszechstronna pomoc w zarządzaniu

Jeśli poszukujecie Państwo specjalistycznego wsparcia w zakresie zarządzania nieruchomościami, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Pomożemy w opracowaniu indywidualnego planu działania i przedstawimy wstępny kosztorys usługi.