fbpx

Zarządzanie wspólnotami Szamotuły

Resideo to firma z ponad 15 letnim stażem – zajmujemy się zarządzaniem komercyjnymi oraz mieszkalnymi nieruchomościami. W skład naszej oferty wchodzą m.in. wsparcie dla deweloperów, sprzedaż nieruchomości, zarządzanie najmem czy zarządzanie wspólnotami. Szamotuły Pobiedziska, Swarzędz, Przeźmierowo czy Poznań – działamy głównie na terenie powiatu poznańskiego, a nasza firma zlokalizowana jest w stolicy Wielkopolski. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i z deweloperami.

Czym jest zarządzanie wspólnotami?

Naszą ofertę kierujemy również do wspólnot mieszkaniowych – zajmujemy się nie tylko profesjonalnym zarządzaniem nieruchomością, ale dbamy także o potrzeby mieszkańców. Płynny dialog z klientem jest jednym z wyznaczników wysokiej jakości prezentowanych usług – wierzymy, że najbardziej satysfakcjonujący efekt można uzyskać jedynie dzięki obopólnemu porozumieniu.

Komfort mieszkańców

Oprócz nadzorowania finansów i administracji budynkiem dużą uwagę przykładamy także do aktualnych potrzeb mieszkańców. Organizujemy cykliczne spotkania z mieszkańcami, w trakcie których uczestnicy przedstawiają nowe rozwiązania i zgłaszają propozycje do tych już funkcjonujących – każdy ma wpływ na kształtowanie działalności wspólnoty. Na ręce mieszkańców oddajemy także specjalnie przygotowaną witrynę Portalu Obsługi Klienta, za pomocą której lokatorzy mogą dokonywać regularnych wpłat lub też znaleźć niezbędne informacje dotyczące wspólnoty.

Pomoc techniczna

Zajmujemy się także prowadzeniem dokumentacji technicznej budynku, a więc nadzorujemy wszelkie przeglądy techniczne czy prace konserwacyjne. Dzięki współpracy z grupą Agrobex możemy także zaoferować niezbędną pomoc techniczną. Dodatkowo proponujemy całodobowe wsparcie telefoniczne, za pomocą którego również można otrzymać poradę w kwestii zarówno specyfiki nieruchomości, jak i problemów technicznych.

Resideo, czyli nieustanny rozwój

Jesteśmy ambitną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Nie zadowalają nas „dobre” rezultaty – naszym klientom proponujemy najwyższą jakość wykonywanych usług. Nieustannie wzbogacamy branżową wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach, kursach czy wykładach. Wszystko to w trosce o Państwa komfort – zapraszamy do kontaktu!