fbpx

Zarządzanie wspólnotami Tarnowo Podgórne

Jako firma zajmująca się zarządzaniem nieruchomościami, na rynku działamy już niemal 15 lat. Początki Resideo to prowadzenie nadzoru nad zaledwie kilkoma budynkami w Swarzędzu. Dziś dbamy o komfort ponad trzech tysięcy mieszkańców zlokalizowanych na terenie powiatu poznańskiego. Oferujemy Państwu usługi takie jak sprzedaż nieruchomości, nadzór nad najmem, wsparcie dla deweloperów oraz zarządzanie wspólnotami. Tarnowo Podgórne to jedno z wielu miast na terenie których działamy, ale jesteśmy otwarci na współpracę z klientami z całego regionu.

Zarządzanie nieruchomościami

Zajmujemy się nadzorem nad nieruchomościami zarówno komercyjnymi, jak i mieszkalnymi, dzięki czemu nasza oferta pozostaje zróżnicowana. Oferujemy wsparcie techniczne, administracyjne a także przygotowanie najkorzystniejszego planu finansowego, który umożliwi optymalizację kosztów. Cennik naszych usług dostosowany jest do konkretnych działań – każda oferta jest wyjątkowa, stworzona z myślą o indywidualnymi kliencie. Tym z Państwa, którzy są zainteresowani usługą zarządzania na rzecz wspólnot bądź pozostałymi ofertami, chętnie przybliżymy szczegóły naszej działalności.

Korzyści współpracy z Resideo

Decydując się na współpracę z Resideo w ramach zarządzania wspólnotami, zyskujecie Państwo między innymi:

  • optymalizację kosztów związanych z usługami takimi jak sprzątanie czy ceny sprzedaży energii elektrycznej,
  • korzystne warunki ubezpieczeniowe zarówno w zakresie stawek, jak i uproszczone ścieżki dochodzenia roszczeń,
  • nadzór nad płynnością finansową i kompleksowo prowadzona księgowość zgodnie z bieżącymi wymaganiami rachunkowo-podatkowymi,
  • całodobową linię telefoniczną, dzięki której możecie Państwo skontaktować się z zarządcą bądź pomocą techniczną,
  • dostęp do Portalu Obsługi Klienta umożliwiającego weryfikację dokumentów czy szybkie zgłoszenie awarii.

Doświadczenie i chęć zdobywania wiedzy

Wysoką jakość usług oferowanych przez Resideo zawdzięczamy unikalnemu połączeniu zdobytego doświadczenia i chęci doskonalenia swoich umiejętności. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań branżowych umożliwiających jeszcze precyzyjniejsze dostosowanie naszej oferty do Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!